Koordynator ds. technicznych
  • Torun
koordynator ds. technicznych
Toruń, Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Arpol Office Sp. z o.o.
27. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja wykonania przeglądów budynków zgodnie z przepisami prawa
  • nadzór nad sprawnością budynku i instalacji
  • reagowanie na awarie zgłoszone przez użytkowników zajmowanych powierzchni
  • zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i rozdzielanie pracy, a także
  • kontrola jej wykonania
  • znajomość technologii i samodzielne wykonywanie prac związanych z remontami
  • kosztorysowanie prac remontowych oraz nadzór nad jakością i terminowością ich realizacji
  • współpraca z wykonawcami i serwisami zewnętrznymi
  • realizacja zakupów materiałów budowlanych i ewidencja dokumentów kosztowych

WYMAGANIA:
  • zaangażowania, kreatywności i dobrej organizacji pracy,
  • znajomości przepisów Prawa Budowlanego,
  • odpowiedzialności i dyspozycyjności,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i ścisłej współpracy w Zespole,
  • prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • współpraca na podstawie B2B lub umowa o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień
  • narzędzia stosowne do realizowanych zadań
  • stabilne zatrudnienie, wsparcie we wdrożeniu
  • pomoc w założeniu i prowadzeniu JDG
  • szkolenia zależne od potrzeb

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315