Koordynator ds. Systemów Zarządzania Jakością
  • Oleśnica, ul. Przemysłowa 3
dolnośląskie, Oleśnica, ul. Przemysłowa 3, dolnośląskie, Polska
GUILLIN POLSKA Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Firma z kapitałem zagranicznym, z siedzibą w Oleśnicy, lider w dziedzinie ekologicznych rozwiązań w zakresie opakowań do przemysłu spożywczego poszukuje osób do pracy na powyższe stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji, systemu zapewnienia jakości (BRC PM , ISO 9001, FSC),
  • Nadzór i kontrola nad dokumentacją: weryfikacja i aktualizacja zapisów systemu jakości (procedury, instrukcje, formularze),
  • Monitorowanie systemu jakości, określanie propozycji jego doskonalenia, planowanie i wprowadzanie działań korygujących,
  • Nadzór nad realizacją audytów wewnętrznych i podjętymi działaniami dla stwierdzonych niezgodności,
  • Aktualizacja i wdrażanie systemu jakości w przypadku zmian organizacyjnych,
  • Opracowywanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych wynikających z audytów i reklamacji w celu poprawy jakości produktów,
  • Odpowiedzialność za audyty jakościowe w Zakładach Produkcyjnych (Oleśnica, Niepruszewo)
  • Przygotowanie i uczestnictwo w kontrolach instytucji państwowych oraz audytach klientów
  • Koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie wymagań standardów oraz norm jakościowych
  • Szkolenie personelu w zakresie zasad i procedur jakościowych
  • Współpraca z Pełnomocnikiem SZJ
  • Raportowanie i omawianie kwestii jakościowych z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością),
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad Systemu, BRC Packaging Materials, ISO 9001, FSC,
  • Znajomość przepisów dotycząca produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego,
  • Umiejętność analizy sytuacji problemowej (narzędzia rozwiązywania problemów),
  • Umiejętność logicznego, efektywnego myślenia,
  • Umiejętność współpracy z innymi, gotowość do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i informacjami,
  • Umiejętność tworzenia i organizowania przejrzystej, zrozumiałej i funkcjonalnej dokumentacji,
  • Znajomość j. angielskiego – pozwalający na swobodną komunikację w zakresie swoich obowiązków, min. B2
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu biurowego: Word, Excel, Power Point.

Oferujemy:

  • Kartę Multisport
  • Karty przedpłacone na Święta
  • Dofinansowanie do napojów i posiłków
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego PZU
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń grupowych
  • Benefity dla dzieci
  • Dofinansowanie wakacji dzieci
  • Pikniki rodzinne

Benefity:

  • Świąteczne bonusy
  • Płatny program poleceń
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Dofinansowanie posiłków
  • ZFŚS
  • Szkolenia dla pracowników/ udział w konferencjach
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Akcje na rzecz odpowiedzialności społecznej
  • Miejsce pracy: Oleśnica, dodatkowe sporadyczne wizyty w oddziale w Niepruszewie pod Poznaniem (dostępny samochód służbowy podczas takich wyjazdów)

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914