Koordynator ds. Systemów Zarządzania BHP
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
POLSKA GRUPA BIOGAZOWA S.A.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Określenie i wdrożenie wymagań mających zastosowanie w PGB zgodnie z odniesieniem ONE MAESTRO;
  • Zapewnienie kontroli systemu zarządzania BHPiOŚ/ Środowisko/Jakość;
  • Aktualizowanie dokumentów zgodnie ze zmianami regulacyjnymi i organizacyjnymi (procedury, metody operacyjne, regulamin BHP...);
  • Przestrzeganie planu działania w związku z systemem zarządzania BHP i OŚ/Środowiskowy/Jakość/ ONE MAESTRO;
  • Wdrażanie niezbędnych procedur i metod operacyjnych we współpracy z innymi zespołami;
  • Wspieranie pracowników w opracowywaniu i wdrażaniu procedur;
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Praca na podobnym stanowisku ok. 5 lat;
  • Co najmniej komunikatywna znajomość j.angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Znajomość systemów ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię kwartalną;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do kursów języka angielskiego i francuskiego;
  • Możliwość uczestniczenia w programie MultiSport;
  • Owocowe poniedziałki i środy;
  • Możliwość poznania innowacyjnych i efektywnych technologii wytwarzania biogazu wykorzystujących inteligentne systemy informatyczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni oraz farm fotowoltaicznych z 17-letnim doświadczeniem. Obecnie posiadamy 18 biogazowni i 4 farmy fotowoltaiczne na terenie Polski. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Posiadamy szeroką wiedzę w obszarze inwestycji proekologicznych. W miesiącu lutym 2023 r. zostaliśmy przejęci przez koncern TotalEnergies. Przyszłość naszej firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu i biometanu w Polsce i na świecie. W najbliższym czasie planujemy realizację 23 projektów inwestycyjnych. Stanowimy doświadczony zespół liczący 130 osób.

Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584