KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY I REALIZACJI
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie
"TRASKO-STAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 8. 2024
od 6 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Wymagania:
- Preferowane wykształcenie wyższe budowlane
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- znajomość branży konstrukcji stalowych lub budowlanej
- doświadczenie w prowadzenieu realizacji dostaw oraz montaży na budowach; praca z harmonogramami realizacji projektów
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej projektu budowlanego i wykonawczego lub warsztatowego konstrukcji stalowych; analiza danych i dobierania optymalnych rozwiązań
- doświadczenie w kosztorysowaniu lub kalkulowaniu elementówobiektów budowlanych
- znajomość zagadnień związanych z konstrukcjami stalowymi i systemami lekkich obudów
- znajomość projektu Office
- komunikatywność
- umiejętność budowania relacji z innymi
- umiejętności negocjacyjne
- dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych
Zadania w zakresie obsługi klientów krajowych i zagranicznych:
- poszukiwanie klientów w zakresie oferty Spółki
- obsługa zapytań ofertowych
- sporządzanie kalkulacji i raportów z wycen
- sporządzanie ofert dla klienta
- prowadzenie negocjacji z klientami w ramach posiadanych uprawnień oraz finalizowanie kontraktów
- wprowadzanie przyjętego przez Spółkę kontraktu do realizacji na wytwórni lub w kooperacji oraz u podwykonawcy na budowie
- poszukiwanie grup montażowych oraz nawiązywanie współpracy z nimi
- realizowanie dostaw na budowy konstrukcji stalowycg i elementów obudowy, koordynowanie prac montażowych na budowach, kompletowanie dokumentacji powykonawczej, fakturacja i przeprowadzanie odbiorów
Oferujemy
Pracę w stabilnej i solidnej firmie (ponad 25 lat na rynku produkcji i montażu konstrukcji stalowych)
zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
w pierwszym okresie solidne wprowadzenie w oparciu o współpracę pod okiem doświadczonych pracowników
możliwość rozwoju zawodowego w ramach stanowiska pracy
miłą atmosferę w pracy w zaangażowanym zespole

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544