Koordynator ds. sprzedaży - Kraków
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Klient RocketJobs.pl
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Koordynator ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • Budowa, rozwój i serwis portfela klientów.

Podział czasu pracy:

  1. 60% Spotkania z klientami
  2. 20% Szkolenia rozwojowe
  3. 20% Tworzenie ofert

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • odbywanie kilku spotkań dziennie,
  • opieka posprzedażowa, budowanie relacji,
  • rekrutacja i budowanie zespołu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży,
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem,
  • przedsiębiorczy sposób myślenia,
  • umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,
  • język polski - biegły w mowie i piśmie,
  • samodyscyplina, konsekwencja i samodzielność,
  • nastawienie na rozwój,
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji, budowaniu zespołu i zarządzaniu,
  • wysokie standardy kultury i osobistej etyki pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • współpraca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym,
  • wysokie wynagrodzenie z wynagrodzeniem podstawowym od 7000 PLN + system prowizyjny bez limitów, bonusy, konkursy, premie rozwojowe,
  • wdrożenie i wspieranie w rozwoju od pierwszego dnia w firmie,
  • oferujemy jasno określoną drogę kariery i awansu,
  • motywujemy, poprzez możliwość uzyskania dodatków: finansowych, cennych nagród rzeczowych, uczestniczenia w prestiżowych wydarzeniach: wyjazdy zagraniczne, profesjonalne szkolenia, warsztaty,
  • benefity: program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny

  • Praca Tarnów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tarnów
  • Specjalista ds. Zakupów Tarnów
  • Specjalista ds. marketingu Tarnów
  • Specjalista ds. ofertowania Tarnów
  • Specjalista ds. Zarządzania Tarnów
  • Specjalista ds. Eksportu Tarnów
  • Specjalista ds. transportu Tarnów
  • Specjalista ds. HR Tarnów
  • Specjalista ds. turystyki Tarnów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851