Koordynator ds. Rozwoju - Unilever
  • Sokółka
Sokółka, Sokółka, Podlaskie Voivodeship, Polska
Target PRO
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Sokółka

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie szerokiej dystrybucji produktów poprzez efektywną współpracę i wysoką jakość obsługi klientów firmy Unilever
  • Odpowiedzialność za realizację celów biznesowych klientów rynku tradycyjnego, rynku hurtowego na powierzonym terenie.
  • Kompleksowa obsługa klientów hurtowych i podhurtów, w tym: organizacja akcji promocyjnych
  • Realizacja targetów sell in i egzekucja ustaleń kontraktowych i umów z klientami
  • Poszerzanie dystrybucji produktów
  • Przygotowanie oraz wprowadzenie kwartalnych oraz rocznych planów biznesowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych
  • Analiza i kontrola budżetu
  • Ocena potencjału klientów
  • Koordynowanie oraz nadzorowanie wszystkich aktywności sprzedaży, m.in. obrót, promocje, logistyka, penetracja rynku, w kanale redystrybucyjnym oraz optymalizacja pokrycia rynku
  • Przygotowywanie prezentacji

Nasze wymagania

  • Nieszablonowe i kreatywne podejście do rozwoju rynku
  • Bardzo dobra znajomość obsługiwanego terenu
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Umiejętność prezentacji
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność długoterminowego planowania
  • Umiejętność strategicznego myślenia i działania
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • Doświadczenie w pracy w FMCG
  • Elastyczności i otwartości na zmiany
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Możliwość inicjowania i realizowania samodzielnych projektów

Target PRO

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 20 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Danone, Coca Cola, Żywiec Zdrój.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

  • Praca Sokółka
  • Sokółka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862