Koordynator ds. relacji z klientami
  • Szczecin, Posejdon Office piętro 7
zachodniopomorskie, Szczecin, Posejdon Office piętro 7, zachodniopomorskie, Polska
Eryk Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami
  • Monitorowanie procesów klientów i prognozowanie wyników
  • Tworzenie ofert i negocjowanie umów
  • Realizacja nowych zamówień
  • Organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
  • Regularne wizyty u klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w korporacjach
  • Dynamiczne podejście do pracy, umiejętność radzenia sobie z niespodziankami
  • Proaktywność i chęć nauki
  • Dyspozycyjność do częstych podróży
  • Płynność w języku angielskim
  • Wykształcenie biznesowe (minimum licencjat)
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy akceptowane w Europie
  • Zaawansowana znajomość MS Office
  • Miejsce zamieszkania w Szczecinie lub gotowość do przeprowadzki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Konkurencyjne pakiet świadczeń (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Możliwość profesjonalnego rozwoju poprzez szkolenia
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087