Koordynator ds. realizacji instalacji fotowoltaicznych
  • Jasin, k. Poznania
wielkopolskie, Jasin, k. Poznania, wielkopolskie, Polska
WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obecnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie projektowo-wykonawcze projektów inwestycyjnych z zakresu instalacji fotowoltaicznych;
  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy;
  • czynny udział w negocjacjach z podwykonawcami i poddostawcami;
  • weryfikacja dokumentacji projektowej;
  • nadzór nad realizacją harmonogramu i kontrola postępu prac;
  • zarządzanie finansami prowadzonych projektów;
  • kontrola zatwierdzonego budżetu w trakcie realizacji inwestycji;
  • kontrola umów i zamówień;
  • przygotowanie umów i aneksów z Inwestorem oraz koordynacja właściwego obiegu dokumentów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych (Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewne);
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
  • umiejętność zarządzania projektem;
  • znajomość prawa budowlanego;
  • samodzielność w działaniu;
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z budową instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kWp;
  • uprawnienia do projektowania i kierowania robotami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • pakiet świadczeń min. takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki itp.;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567