Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych.
  • Mysłakowice
Mysłakowice, Mysłakowice, dolnośląskie, Polska
REGESS
18. 5. 2024

Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych.

Obowiązki

  • •zarządzanie i koordynowanie pracami związanymi z realizacją projektów w Polsce i za granicą,
  • •reprezentowanie firmy w kontakcie z Klientem,
  • •wsparcie i koordynacja pracowników i podwykonawców,
  • •nadzór nad dokumentacją projektową,
  • •wsparcie działu rekrutacji w bieżących projektach rekrutacyjnych,
  • •nadzorowanie pracy nowozatrudnionych pracowników.

Wymagania

  • •bardzo dobra znajomość j. angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • •bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność na stanowisku pracy,
  • •komunikatywność, decyzyjność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • •Możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
  • •Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalny zespół.
  • •piątkowe obiady,
  • •zajęcia z języka angielskiego,
  • •Zwrot kosztów dojazdów do pracy,
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Kontakt: 513 491 308

  • Praca Mysłakowice
  • Mysłakowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322