Koordynator ds. pracowników hiszpańskojęzycznych – Opiekun Klienta
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Folga S.A.
24. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i udział we wprowadzeniu Pracowników hiszpańskojęzycznych
  • Wspieranie Kierowników Oddziałów w koordynowaniu realizacji usługi przez pracowników hiszpańskojęzycznych w dedykowanym projekcie
  • Komunikacja i rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Pracowników
  • Podpisywanie umów z Pracownikami oraz dbałość o obieg dokumentacji Pracowniczej
  • Wspieranie w kierowaniu pracownikami na miejscu roboczym
  • Pomaganie w adaptacji cudzoziemców w Polsce

Nasze wymagania

  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość języka polskiego
  • Czynne prawo jazdy kategorii B – gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość obsługi Ms Office – Word, Excel
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych z Klientem
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za realizację zleconych zadań
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, wyznaczanie priorytetów
  • Znajomość przepisów prawa pracy i Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz podstaw legalizacji cudzoziemców
  • Doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon oraz samochód służbowych
  • Formę współpracy adekwatną do Twoich potrzeb
  • Możliwość skorzystania z pakiet benefitów
  • Możliwość realizacji Twoich pomysłów
  • Dużą samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Opiekun Gdańsk
  • Opiekun Pruszcz Gdański
  • Opiekun Nowy Dwór Gdański
  • Opiekun Starogard Gdański
  • Opiekun gdański
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567