Koordynator ds. pracowników – Opiekun Klienta (UA)
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Folga S.A.
22. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z Klientami w zakresie ustalenia zapotrzebowań na Pracowników
  • Organizacja i udział we wprowadzeniu Pracowników
  • Komunikacja i rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Pracowników
  • Przygotowywanie potrzebnych zestawień oraz raportów
  • Podpisywanie umów z Pracownikami oraz dbałość o obieg dokumentacji Pracowniczej
  • Kontrola kosztów obsługi podległych projektów
  • Wsparcie działu rekrutacji w pozyskiwaniu Kandydatów do pracy
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu dla Pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych z Klientem
  • Znajomość języka ukraińskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość obsługi Ms Office – Word, Excel
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za realizację zleconych zadań
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, wyznaczanie priorytetów
  • Znajomość przepisów prawa pracy i Ustawy o Pracy Tymczasowe

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon oraz samochód służbowy
  • Kulturę pracy opartą na zaufaniu, szacunku i wzajemnej uczciwości
  • Możliwość realizacji Twoich pomysłów
  • Dużą samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego
  • Formę współpracy adekwatną do Twoich potrzeb

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Koszalin
  • Tajemniczy klient Koszalin
  • Opiekun Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Specjalista ds. turystyki Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714