Koordynator ds. operacyjnych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
LIME TECHNOLOGY sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem mechaników i nadzorowanie ich pracy, dbając o efektywność oraz realizację zadań zgodnie z harmonogramem
  • ⁠Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego pomiędzy mechanikami a zespołem operacyjnym, odpowiadając za codzienną komunikację i rozwiązywanie bieżących spraw
  • Budowanie pozytywnej atmosfery w zespole, motywowanie pracowników oraz wspieranie ich w osiąganiu założonych celów
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i firmowych standardów, zapewniając zgodność działań z obowiązującymi regulacjami
  • Współpraca z kierownikiem operacyjnym w celu optymalizacji procesów oraz rozwiązywania problemów operacyjnych
  • ⁠Monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności, w tym produktywności zespołu oraz postępu prac nad projektami
  • ⁠Wspieranie lokalnego zespołu w zadaniach administracyjnych, jeśli zajdzie taka potrzeba

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników fizycznych, szczególnie w obszarze operacji, logistyki lub pokrewnych dziedzin
  • Silne umiejętności przywódcze, zdolność skutecznej komunikacji z pracownikami i motywowania ich do realizacji założonych celów
  • Znajomość programu Excel (G-Sheet) do podstawowego monitorowania i raportowania wyników
  • ⁠Doskonała organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania zadań
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów – umiejętność szybkiego myślenia i elastycznego reagowania na dynamiczne sytuacje
  • Cierpliwość i otwartość, z bardzo dobrymi umiejętnościami interpersonalnymi, wspierającymi pozytywną atmosferę w zespole
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz zaawansowana znajomość angielskiego
  • Pełna dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

To oferujemy

  • Szansa na współtworzenie rewolucji w transporcie z liderem rozwiązań w zakresie mobilności miejskiej
  • ⁠Stanowisko zapewniające różnorodne możliwości rozwoju kariery i wzbogacenia swojego CV
  • ⁠Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji, oferującej liczne perspektywy rozwoju
  • Możliwość realnego wpływu na transformację miejskiej mobilności i zrównoważony rozwój
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • ⁠Wyjątkowa atmosfera i dobra zabawa!
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez LIME TECHNOLOGY sp. z o.o. z siedzibą w: Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: jan.bienko@li.me.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087