Koordynator ds. ogrodniczych - 6000-7000 NETTO
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Kobierzyce, Dolnośląskie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie portfelem projektów;
  • organizacja oraz koordynacja prac wykonawczych;
  • nadzór nad logistyką materiałową i narzędziową, zarządzanie magazynem;
  • wsparcie komunikacji pomiędzy biurem, terenem i inwestorami;
  • dokonywanie obmiarów oraz dokumentów niezbędnych do rozliczeń prac projektowych;
  • codzienne wsparcie zespołu w realizacji ich zadań.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zakresie pielęgnacji terenów zielonych (wiedza o nasadzeniach, reagowanie na choroby roślin etc.);
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Mile widziane:

  • wykształcenie w kierunku ogrodnictwo lub architektura krajobrazu;
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie od 6000 do 7000 NETTO miesięcznie, w zależności z doświadczenia i umiejętności;
  • pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku;
  • stałą pracę przez cały rok, niezależnie od sezonu.

  • Praca Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584