Koordynator ds. obsługi klienta
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Eryk Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Szczecin, Posejdon Office piętro 7

Dołącz do naszego zespołu After Sales!

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Śledzenie procesów i prognoz klientów
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje umów
  • Zamykanie nowych zamówień
  • Organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach z klientami
  • Wizyty u klientów
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży (preferowane B2B w korporacjach)
  • Dynamicznego podejścia do pracy i komfortu w sytuacjach niespodziewanych
  • Proaktywności i otwartości na naukę
  • Gotowości do częstych podróży
Zakres pracy:
  • Informowanie klientów o naszych usługach przy użyciu solidnych argumentów na rynku B2B
  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych i z klientami
  • Negocjowanie umów z obecnymi klientami
  • Przygotowywanie ofert i dokonywanie kalkulacji cen
  • Odwiedzanie klientów w celu oceny potrzeb, utrzymywania relacji i/lub promowania naszych usług
  • Kontaktowanie się z uśpionymi klientami (klientami, z którymi nie współpracujemy od jakiegoś czasu) za pomocą poczty e-mail lub nawet cold surveying/cold calling
  • Realizacja celów sprzedażowych i dostarczanie w terminach
Umiejętności – niezbędne:

  • Biegle władasz językiem angielskim
  • Posiadasz wykształcenie biznesowe (licencjat lub dyplom ukończenia collegeu)
  • Jesteś komunikacyjny
  • Posiadasz międzynarodowe prawo jazdy, uznawane w Europie
  • Jesteś dobrze zorganizowany, dynamiczny i lubisz poznawać nowych ludzi
  • Mieszkasz w Szczecinie lub w pobliżu lub jesteś gotowy przeprowadzić się do Szczecina
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne i lubisz wyzwania
  • Biegle posługuje się pakietem Microsoft Office, w szczególności Power Point, Excel, Word i PDF.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w renomowanej, dobrze zarządzanej firmie, w której liczy się Twoje zdanie, a standardy są wysokie
  • Umowę o pracę i stabilne środowisko pracy
  • Przyjazną atmosferę w dobrze zorganizowanym i ergonomicznym biurze w centrum Szczecina
  • Bogaty pakiet świadczeń; Prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe
  • Możliwość rozwoju i samodoskonalenia poprzez szkolenia i kursy zawodowe finansowane przez Eryk Group.
Wyślij nam swoją aplikację (CV + stosowne certyfikaty w jednym pliku PDF) klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli napiszesz w języku angielskim, pokonasz pierwszą przeszkodę.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Administratorem danych osobowych jest Eryk Sp. Z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Pl. Brama Portowa 1 70-225. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia zakończenia rekrutacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.” Zgadzam się na przetwarzanie przez Eryk Sp. Z o.o, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Eryk Sp. Z o.o

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Tajemniczy klient Szczecin
  • Obsługa hotelowa Szczecin
  • Obsługa gastronomii Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087