Koordynator ds. obsługi klienta
  • Szczecin, Posejdon Office piętro 7
zachodniopomorskie, Szczecin, Posejdon Office piętro 7, zachodniopomorskie, Polska
Eryk Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu After Sales!

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Śledzenie procesów i prognoz klientów
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje umów
  • Zamykanie nowych zamówień
  • Organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach z klientami
  • Wizyty u klientów

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży (preferowane B2B w korporacjach)
  • Dynamicznego podejścia do pracy i komfortu w sytuacjach niespodziewanych
  • Proaktywności i otwartości na naukę
  • Gotowości do częstych podróży

Zakres pracy:

  • Informowanie klientów o naszych usługach przy użyciu solidnych argumentów na rynku B2B
  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych i z klientami
  • Negocjowanie umów z obecnymi klientami
  • Przygotowywanie ofert i dokonywanie kalkulacji cen
  • Odwiedzanie klientów w celu oceny potrzeb, utrzymywania relacji i/lub promowania naszych usług
  • Kontaktowanie się z uśpionymi klientami (klientami, z którymi nie współpracujemy od jakiegoś czasu) za pomocą poczty e-mail lub nawet cold surveying/cold calling
  • Realizacja celów sprzedażowych i dostarczanie w terminach

Umiejętności – niezbędne:

  • Biegle władasz językiem angielskim
  • Posiadasz wykształcenie biznesowe (licencjat lub dyplom ukończenia collegeu)
  • Jesteś komunikacyjny
  • Posiadasz międzynarodowe prawo jazdy, uznawane w Europie
  • Jesteś dobrze zorganizowany, dynamiczny i lubisz poznawać nowych ludzi
  • Mieszkasz w Szczecinie lub w pobliżu lub jesteś gotowy przeprowadzić się do Szczecina
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne i lubisz wyzwania
  • Biegle posługuje się pakietem Microsoft Office, w szczególności Power Point, Excel, Word i PDF.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej, dobrze zarządzanej firmie, w której liczy się Twoje zdanie, a standardy są wysokie
  • Umowę o pracę i stabilne środowisko pracy
  • Przyjazną atmosferę w dobrze zorganizowanym i ergonomicznym biurze w centrum Szczecina
  • Bogaty pakiet świadczeń; Prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe
  • Możliwość rozwoju i samodoskonalenia poprzez szkolenia i kursy zawodowe finansowane przez Eryk Group.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087