Koordynator ds. Nawożenia
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
POLSKA GRUPA BIOGAZOWA S.A.
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja procesów zagospodarowania masy pofermentacyjnej/nawozów z biogazowni rolniczych.
  • Aktywna współpraca z gospodarstwami rolnymi.
  • Prowadzenie i utrzymanie bieżących kontraktów.
  • Monitorowanie i analiza rynku w celu pozyskania nowych kontrahentów i odbiorców masy pofermentacyjnej (nawozu, polepszacza glebowego, odpadu).
  • Tworzenie i aktualizacja bazy danych obecnych i potencjalnych odbiorców masy pofermentacyjnej (nawozu, polepszacza glebowego, odpadu) dla poszczególnych elektrociepłowni w podległym regionie.
  • Negocjowanie warunków handlowych, przygotowywanie umów i koordynacja realizacji kontraktów z obszaru gospodarowania masą pofermentacyjną.
  • Koordynowanie procesów dystrybucji i nadzór nad magazynowaniem masy pofermentacyjnej.
  • Przygotowywanie i nadzór nad obiegiem niezbędnej dokumentacji towarzyszącej realizowanym procesom zagospodarowania masy pofermentacyjne.
  • Przygotowywanie planów budżetowych i ich realizacja.
  • Przygotowywanie na potrzeby działu cyklicznych analiz i zestawień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku szczególnie w zakresie handlu, rolnictwa i odpadów.
  • Preferowane doświadczenie i wiedza z zakresu rolnictwa oraz obrotu produktami a także odpadami na rynku rolno spożywczym
  • Praktyczna znajomość procesu zakupu i sprzedaży
  • Znajomość technik negocjacji
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami, kontrahentami
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premia kwartalna
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Zajęcia jogi
  • Kurs języka angielskiego
  • Owocowe poniedziałki
  • Możliwość poznania innowacyjnych i efektywnych technologii wytwarzania biogazu
  • Premiowany program poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni oraz farm fotowoltaicznych z 17-letnim doświadczeniem. Obecnie posiadamy 18 biogazowni i 4 farmy fotowoltaiczne na terenie Polski. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Posiadamy szeroką wiedzę w obszarze inwestycji proekologicznych. W miesiącu lutym 2023 r. zostaliśmy przejęci przez koncern TotalEnergies. Przyszłość naszej firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu i biometanu w Polsce i na świecie. W najbliższym czasie planujemy realizację 23 projektów inwestycyjnych. Stanowimy doświadczony zespół liczący 130 osób.

Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862