Koordynator ds. Montaży i Logistyki
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Styl Drzewa Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Koordynacja zamówień i prac montażowych, współpraca z zespołami montażowymi oraz klientami.
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji oraz kontrola stanów magazynowych.
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów oraz wykonywanie pomiarów.
  • Reprezentowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Komunikatywność w języku angielskim i prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz motywujące benefity (MultiSport, Medicover).
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Stabilna branża z perspektywami długoterminowej współpracy.

  • Praca Łódź
  • Logistyk Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544