Koordynator ds. jakości
  • Błonie
Błonie, Błonie, Masovian Voivodeship, Polska
Rhenus Warehousing Solutions Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne organizowanie pracy i nadzorowanie realizacji zadań
  • Monitorowanie i zarządzanie poprawnością stanów magazynowych
  • Rozpatrywanie i rozwiązywanie reklamacji, zapewniając wysoką jakość obsługi klienta
  • Dokładne raportowanie i analiza wyników zespołu
  • Współpracę z klientem
  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, najlepiej w dziedzinie logistyki, zarządzania lub pokrewnej
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz doświadczenie w prowadzeniu spotkań
  • Doświadczenie w pracy w magazynie lub dziale logistyki
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem reklamacyjnym
  • Znajomość narzędzi do raportowania i tworzenia prezentacji
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • Dokładność i rzetelność
  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Niezbędne szkolenia w czasie wdrożenia
  • Premię zależną od wyników pracy
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy częścią Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. Grupa Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego.

Dołączając do Rhenus Warehousing Solutions Polska Sp. z o.o. będziesz brał/a udział w projekcie e-commerce, w którym na powierzchni magazynowej 40 000 metrów kwadratowych realizujemy operacje logistyczne dla naszego klienta. Magazyn znajduje się w Pass /k . Błonia.

Jako  Koordynator ds. Jakości będziesz odpowiadać za stałą pracę z klientem oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania zespołu Clearing.

To praca w oparciu o umowę o pracę i stabilną współpracę.

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849