Koordynator ds. Jakości – projekty budowlane
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
NES Global Talent
30. 5. 2024

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, Produkcja.

Dla naszego klienta, NES prowadzi rekrutację na stanowisko:
Zadania:

  • Opracowanie Planu Kontroli Jakości oraz powiązanych procedur jakościowych / dostosowywanie ich do wymogów projektu
  • Egzekwowanie od wykonawców realizacji wymagań technicznych i programu jakości
  • Organizowanie i ustalanie różnorodnych priorytetów i zadań w skuteczny i terminowy sposób (dotrzymywanie krytycznych terminów)
  • Monitorowanie/kontrola realizacji projektu i budowy poprzez regularny nadzór, inspekcję i/lub formalne zaplanowane audyty zgodnie z zaleceniami
  • Pełnienie funkcji Audytora Wiodącego w celu planowania, wykonywania i raportowania kontroli jakości różnych działań budowlanych
  • Przeprowadzanie inspekcji
  • Wydawanie raportów jakościowych/audytowych odpowiednim stronom i prowadzenie działań do zamknięcia zgodnie z wymaganiami
  • Zarządzanie Zespołem ds. Jakości, wykonującym audyty, badania, inspekcje, nadzory i/lub testy zgodnie z przyjętym programem jakości
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, zapewnienie bieżącego wsparcia w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Wdrożenie procedury kontroli niezgodności i nadzór nad jej realizacją
  • Ustalenie pierwotnej przyczyny powstawania niezgodności, identyfikacja trendów, wdrażanie działań zapobiegających ich powtórnego wystąpienia
  • Przedkładanie danych statystycznych do celów raportowania tygodniowego lub miesięcznego
  • Uczestniczenie w spotkaniach z wykonawcami w celu omówienia wszelkich kwestii związanych z jakością
  • Przestrzeganie i wspieranie polityki firmy Fluor w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku, związanym z zapewnianiem i kontrolą jakości na budowie oraz w zarządzaniu i nadzorze
  • Wiedza związaną z planami jakości, planami kontroli i badań
  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim,
  • przyjazną atmosferę pracy,

  • Praca Gdańsk
  • Kontroler jakości Gdańsk
  • Deweloper budowlany Gdańsk
  • Rzeczoznawca budowlany Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Pracownik ds. administracji Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289