Koordynator ds. importu / logistyki
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, Masovian Voivodeship, Polska
MPM agd S.A.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Opis stanowiska
  • Organizacja oraz koordynowanie importu głównie z Chin i z Turcji (FTL/FCL).
  • Szeroko rozumiana współpraca z operatorami logistycznymi.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie organizacji transportu.
  • Koordynacja obiegu dokumentacji handlowej.
  • Współpraca z Agencjami Celnymi, przygotowywanie dokumentów do odpraw celnych.
  • Bieżący monitoring transportów międzynarodowych.
  • Nadzorowanie i koordynacja dostaw do magazynu.
  • Wprowadzanie danych do systemu związanych z przyjęciem towaru – praca z systemem operacyjnym Comarch.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w kilkuosobowym zespole.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Rzetelność, sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Doświadczenie w transporcie drogowym (mile widziane doświadczenie w transporcie morskim).

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku.
  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko.
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU.

  • Praca Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567