Koordynator ds. floty samochodowej i administracji
  • Libertów
małopolskie, Libertów, małopolskie, Polska
I.D.C POLONIA S.A. KRAKÓW
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie flotą samochodową zgodnie z obowiązującą polityką flotową
  • Zarządzanie procesami w obszarach (serwis, opony, ubezpieczenia, monitoring GPS)
  • Prowadzenie ewidencji pojazdów (dokumentacja techniczna i serwisowa, eksploatacji pojazdów)
  • Nadzór nad obsługą serwisową (autoryzacja napraw, weryfikacja napraw, rozliczanie faktur kosztowych, ubezpieczenia, przeglądy techniczne, przeglądy serwisowe, organizacja pomocy drogowej w razie awarii samochodu)
  • Bezpośrednia współpraca z serwisami samochodowymi
  • Prowadzenie dokumentacji dot. ubezpieczeń samochodów, szkód i procesów związanych z likwidacją szkód
  • Nadzór nad kartami paliwowymi
  • Analiza kosztów związanych z eksploatacją floty (wdrażanie działań mających na celu optymalizację kosztów)
  • Nadzór nad terminami przeglądów rejestracyjnych pojazdów i ważnością ubezpieczeń
  • Dbałość o utrzymanie obiektów, instalacji i wyposażenia w dobrym stanie technicznym
  • Nadzór nad przeglądami obiektów wynikających z prawa budowlanego oraz przeglądami urządzeń i sprzętu wynikającymi z dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z obsługą budynków (służby techniczne, firmy zewnętrzne, urzędy)
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami (analiza rynku, porównywanie ofert, negocjowanie warunków handlowych)
  • Przygotowywanie miesięcznych zestawień i raportów
  • Monitorowanie rotacji zapasów artykułów biurowych, spożywczych i sanitarnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe
  • Znajomość zagadnień z związanych z administrowaniem flotą samochodową i eksploatacją pojazdów
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu technicznej obsługi budynków (instalacji elektrycznych, systemów p.poż itp.)
  • Umiejętność identyfikowania problemów technicznych i ich rozwiązywania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzony zakres obowiązków
  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o długoletniej tradycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia
  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i działanie

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941