Koordynator ds. ekspansji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Totalizator Sportowy
10. 10. 2024

W związku z ciągłym rozwojem Spółki, firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Koordynatora ds. ekspansji w Krakowie.

Zapraszamy do aplikowania!

Nasza oferta:

  • umowa o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program emerytalny,
  • platforma kafeteryjna,
  • preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • inicjatywy dobroczynne.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie lokalizacji do rozwoju sieci własnej i w modelu partnerskim,
  • realizacja planu rozwoju sieci w dedykowanym rejonie (województwo małopolskie),
  • analiza ofert i przeprowadzanie oględzin lokali,
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji z przeprowadzonych wizyt u potencjalnych kontrahentów,
  • przedstawienie ofert dotyczących współpracy,
  • koordynowanie procesów otwierania nowych punktów,
  • przeprowadzanie wizyt w podległym terenie,
  • raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami,
  • przygotowywanie i wdrażanie działań optymalizujących sieć salonów gier na automatach,
  • identyfikowanie potencjału sieci salonów gier na automatach oraz działania zmierzające do zwiększenia efektywności sprzedaży,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki w realizacji projektów dla salonów gier na automatach.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji o rozproszonej strukturze,
  • doświadczenie w otwieraniu i rozwoju punktów sprzedażowych,
  • praktyczna znajomość narzędzi wsparcia sprzedaży,
  • doświadczenie we wdrażaniu standardów pracy i obsługi klienta,
  • skuteczność w działaniu i wysoka orientacja na realizację celów,
  • efektywna praca pod presją czasu,
  • umiejętność skutecznych negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość programu Power Point i Excel,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690