Koordynator ds. BHP i Ochrony Środowiska
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, Opole Voivodeship, Polska
Corotop S.A.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Ozimek

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań określonych polskim ustawodawstwem dla stanowiska Specjalisty ds. BHP
  • Realizowanie strategii BHP, p.poż i ochrony środowiska, w zgodzie z wymogami prawnymi oraz standardami korporacyjnymi
  • Inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań ukierunkowanych na stałą poprawę bezpieczeństwa pracy, minimalizację ryzyka zawodowego oraz ochrony środowiska i przeciwpożarowej
  • Kreowanie, wdrażanie oraz nadzorowanie realizacji programów promujących kulturę bezpieczeństwa pracy
  • Udział w tworzeniu instrukcji stanowiskowych, oceny ryzyka zawodowego oraz dokumentacji wewnętrznej dotyczącej bezpieczeństwa i higieny pracy, p.poż i ochrony środowiska
  • Zapewnienie przeszkolenia pracowników z zakresu BHP, p.poż. i ochrony środowiska
  • Zapewnienie utrzymania wdrożonych systemów zarządzania zgodnych z normami ISO
  • Nadzorowanie projektów inwestycyjnych pod kątem BHP, p.poż i ochrony środowiska
  • Przygotowanie i raportowanie wskaźników BHP i ochrony środowiska na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Monitorowanie zmian w krajowych normach, wymaganiach technicznych i prawnych oraz wdrażanie ich w organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Znajomość przepisów BHP, ochrony środowiska i prawa pracy oraz norm ISO (9001,14001,45001​)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Dokładność, asertywność, otwartość i inicjatywa
  • Gotowość do pracy w naszych zakładach w Ozimku i Chrząstowicach

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub b2b w międzynarodowej firmie produkcyjno-handlowej należącej do Grupy Kingspan
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę dającą możliwość dalszego rozwoju w organizacji
  • Wsparcie zgranego zespołu
  • Benefity pozapłacowe (dopłata do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus; ubezpieczenie grupowego na życie; dostęp do platformy szkoleniowej Dolineo i elektronicznego pulpitu pracownika; możliwość korzystania z roweru lub hulajnogi elektrycznej)
  • Nagrody pieniężne za polecenia pracownicze
  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin
  • Świętowanie ważnych wydarzeń i jubileuszy pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • wyprawka dla dziecka
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • rowery i hulajnogi elektryczne

Etapy rekrutacji

  • Kontakt telefoniczny
  • Spotkanie rekrutacyjne
  • Drugie spotkanie rekrutacyjne
  • Feedback

W ciągu prawie 30 lat działalności zbudowaliśmy relacje biznesowe z grupą ponad 1500 stałych klientów.

Nasze produkty trafiają na rynek poprzez wyspecjalizowane firmy dystrybucyjne, hurtownie i składy budowlane oraz sieci marketów budowlanych. Ponadto zaopatrujemy producentów chemii budowlanej, systemów dachowych i materiałów izolacyjnych w produkty uzupełniające oferowane przez nich systemy (tzw. „private label”).

Nasze marki to:

Corotop - membrany i folie dachowe,

Rednet – siatki podtynkowe z włókna szklanego,

Secco – artykuły chemii budowlanej.

Od 2022 r. jesteśmy częścią Grupy Kingspan. Aby osiągnąć sukces, nieustannie dbamy o proaktywność, pracę zespołową i jakość. Wiemy, że zarządzanie tymi elementami przynosi korzyści naszym klientom, partnerom i otoczeniu każdego dnia.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567