Koordynator ds. BHP
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z O. O.
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad warunkami pracy oraz przestrzeganiem przepisów BHP w centrum dystrybucyjnym
  • Doradztwo w zakresie obowiązków wynikających z przepisów prawa oraz wewnętrznych procedur
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz dokumentacji BHP
  • Ustalanie okoliczności oraz przyczyn wypadków przy pracy
  • Sporządzanie sprawozdań oraz raportów
  • Opracowywanie oraz wdrażanie wewnętrznych procedur
  • Podejmowanie oraz realizowanie inicjatyw mających na celu stałe podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie o specjalności BHP lub studia podyplomowe o specjalności BHP
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie oraz umiejętności niezbędne do wykonywania zadań związanych z obszarem BHP oraz ppoż.- minimum rok
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawnych dotyczących BHP i ppoż.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność organizacji własnej pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat,w godzinach 8-16
  • Praca w nowo powstałym centrum dystrybucyjnym
  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa Multisport Plus
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • Rabat dla pracowników w wysokości 15% na cały asortyment
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Opieka trenera wewnętrznego i dostosowany do naszych potrzeb program szkoleń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Opis stanowiska

W 2025r. firma Action Logistics Poland zamierza otworzyć 4 już centrum dystrybucyjne na terenie Polski, odpowiadając tym samym na rosnące zapotrzebowanie prężnie rozwijającej się w Europie sieci sklepów Action. W związku z tym, do nowo powstającego obiektu poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynator ds. BHP. Osoba ta, będzie nadzorowała prace jeszcze na etapie powstawania/wyposażania budynku, a następnie będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie obszaru BHP w nowo otwartym centrum logistycznym.

6000 różnych artykułów. Co tydzień wiele nowych produktów. A to wszystko w ponad 1600 sklepach w całej Europie. To, co dla naszych klientów oznacza miłą niespodziankę, dla naszego zespołu logistycznego stanowi ogromne wyzwanie!

Aby zorganizować dostawy do naszych sklepów tak skutecznie, jak to możliwe, mamy obecnie łącznie trzynaście centrów dystrybucyjnych w Holandii, Francji, Niemczech, Polsce i na Słowacji.

Pracuj tam, gdzie jest akcja!

Masz już doświadczenie w obszarze logistyki lub produkcji? Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do zespołu i buduj centrum dystrybucyjne od podstaw! #takeAction i aplikuj!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ACTION LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Wojewódzka 10, 40-026 Katowice (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: e.dawiec@action.eu.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848