Koordynator ds. BHP
  • Wyszków
Wyszków, Wyszków, Masovian Voivodeship, Polska
Ardagh Glass Poland sp. z o. o
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Wyszków

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie działań i wdrażanie spójnej strategii BHP we wszystkich zakładach w Polsce
  • reprezentowanie regionu Polski i udział w projektach grupowych na arenie międzynarodowej w Grupie Ardagh
  • analiza stanu zakładu pod kątem BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • administrowanie normą ISO 45001
  • pełnienie roli Inspektora ds. BHP w zakładzie
  • prowadzenie szkoleń wstępnych Pracowników z zakresu BHP
  • przeprowadzanie okresowej aktualizacji ocen ryzyka zawodowego
  • współpraca z lekarzem w zakresie tematów dotyczących medycyny pracy
  • przeprowadzanie audytów kontrolnych na terenie zakładu
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych
  • przeprowadzanie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia występujących na stanowiskach pracy
  • doradztwo w zakresie BHP i ppoż; przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby spotkań Zarządu oraz Grupowych

Podział czasu pracy

  • 50% Praca biurowa
  • 50% Praca na terenie zakładu (kontrole, audyty)

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego ( poziom B2)
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo Jazdy kat B

Mile widziane

  • aktualne szkolenie Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę – „hutnicza brać” to ekipa, z którą świetnie się pracuje
  • dofinansowane posiłki, które przyjeżdżają do nas z okolicznych restauracji
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • kursy językowe
  • wsparcie w rozwijaniu Twoich pasji i zainteresowań
  • wyprawki dla noworodków - każdy mały hutnik w rodzinie to dla nas powód do radości
  • udział w ciekawych projektach oraz wymianę doświadczeń z kolegami z grupy
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie posiłków
  • Dofinansowanie posiłków

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna
  • Rozmowa rekrutacyjna
  • Decyzja

Dlaczego my?

  • W naszych hutach panuje rodzinna atmosfera. Szanujemy tradycję i historię każdego zakładu.
  • Stabilizacja zatrudnienia – nasi Pracownicy mają umowy o pracę, firma dobrze sobie radzi na rynku.
  • Nasz produkt jest „namacalny” i ekologiczny.
  • Twój rozwój zawodowy i osobisty jest dla nas bardzo ważny,
  • Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników.
  • Czujemy dumę z tego, że tworzymy dużą, międzynarodową firmę.
  • Mamy wpływ na swoje miejsce pracy.

Czy marzysz o pracy w firmie, która tworzy produkty obecne w domach na całym świecie? Dołącz do zespołu Ardagh Glass Poland i stań się częścią globalnego lidera w produkcji szklanych opakowań! Z dumą produkujemy butelki i słoiki w trzech nowoczesnych hutach w Gostyniu, Ujściu i Wyszkowie, gdzie zatrudniamy ponad 700 osób, z czego wielu z naszych pracowników jest z nami od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat!

Innowacyjność i zrównoważony rozwój to kluczowe elementy naszej strategii – stale udoskonalamy nasze procesy, aby minimalizować wpływ na środowisko, a jednocześnie wspierać gospodarkę i społeczności lokalne. W Ardagh Glass Poland wierzymy, że sukces firmy to sukces naszych pracowników. Czekamy na Ciebie – dołącz do naszego zespołu!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ardagh Glass Poland sp. z o.o. z siedzibą w: Starogostyńska 9, 63-800 Gostyń (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: plgos.rodo@ardaghgroup.com.

  • Praca Wyszków
  • Wyszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584