Koordynator ds. administracji w klinice weterynaryjnej
  • Gdańsk
koordynator ds. administracji w klinice weterynaryjnej
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Razem z naszym Klientem - rozwijającą się siecią specjalistycznych klinik weterynaryjnych, poszukujemy koordynatora administracji do nowej placówki weterynaryjnej w Gdańsku.

Jeśli masz doświadczenie w obszarze administracji w branży - w placówkach weterynaryjnych lub medycznych, zapraszamy do złożenia aplikacji.

Chętnie przedstawimy więcej szczegółów telefonicznie.

Oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia w obszarze administracji / zarządzania biurem (doświadczenie w branży medycznej / weterynaryjnej będzie dużym atutem)
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • mile widziane wykształcenie jako technik weterynarii lub pokrewne
  • umiejętności ustalania priorytetów oraz dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • mile widziana znajomość programu KlinikaXP lub CDN Optima

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • partnerskie podejście do współpracy
  • udział w rozwoju i otwarciu nowej kliniki na mapie Trójmiasta
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premię roczną
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, platforma do nauki języków obcych, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)

Zadania

  • organizacja nowopowstającej kliniki w aspektach technicznych, zakupowych i administracyjnych
  • nadzór nad aparaturą medyczną oraz biurową, tworzenie i aktualizacja procedur, zgłaszanie awarii
  • koordynacja spraw administracyjnych w zakresie magazynów, apteki oraz faktur kosztowych
  • codzienny nadzór nad temperaturą, wilgotnością w pomieszczeniach monitorowanych
  • koordynacja i kontrola zakresów wykonania usług z firmami zewnętrznymi
  • nadzór nad przechowywaniem i wywozem materiału skażonego oraz nad czystością obiektu
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w jednostce zgodnie ze wskazaniami działu BHP
  • kontrola i bieżące zarządzanie magazynami, ilością i stanem uniformów
  • kontrolowanie poprawności wpisywania i uzupełniania dokumentów w obsługiwanych systemach
  • sporządzanie raportów i analiz
  • wprowadzanie rozwiązań podnoszących jakość

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik ds. administracji Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246