Koordynator Centrum Zarządzania Siecią/Dyspozytor
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Solutions 30 Mobile jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie budowy i utrzymania sieci telefonii komórkowej. Oprócz modernizowania istniejących już stacji bazowych stawiamy także na budowę nowych obiektów radiowych.
Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia podejmują wyzwania wykazując się doświadczeniem i odpowiedzialnością.
Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim, a praca w naszym zespole to czysta przyjemność!
Ponieważ dynamicznie się rozwijamy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Koordynator Cetrum Zarządzania Siecią/Dyspozytor
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Do Twoich obowiązków należeć będzie: - Koordynowanie i planowanie prac techników. - Przyjmowanie zleceń i zgłoszeń od klientóe oraz raportowanie i zamykanie ich. - Rozdzielanie zleceń do poszczególnych zespołów zgodnie ze zleceniami oraz lokalizacją. - Zdalny nadzór nad satusem usuwania awarii oraz wsparcie techniczne zespołów w terenie. - Odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zleceń awaryjnych i planowanych. - Raportowanie statusów do Kierowników Projektów.
Wymagania stanowiska
- Umiejętności interpersonalne umożliwiające zarządzanie pracownikami - Znajomość pakietu Office - Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - Chęć do poszerzania kwalifikacji i nauki nowych umiejętności
Mile widziane: - Znajomość technologii i sprzętu telefonii mobilnej. - Doświadczenie w zarządzaniu zespołami zdalnymi. - Doświadczenie techniczne w branży telekomunikacyjnej
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w doświadczonym zespole w ramach międzynarodowego Holdingu Solutions30 - Jasno określoną ścieżkę kariery - Cykliczną organizację konkursów dla dzieci naszych pracowników - Przyjazną atmosferę w pracy - Gwarancje terminowych wypłat wynagrodzeń - Pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836