Koordynator Bloku Operacyjnego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
25. 8. 2024

Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
23.08.2024
Numer referencyjny
5067_3122

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i zorganizowanego specjalisty na stanowisko Dyspozytora Bloku Operacyjnego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu, zarządzanie procesami operacyjnymi oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie bloku operacyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy bloku operacyjnego, w tym planowanie harmonogramu zabiegów.
  • Koordynacja zespołu medycznego, w tym chirurgów, anestezjologów, pielęgniarek i techników medycznych.
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa i standardów medycznych.
  • Monitorowanie dostępności i stanu sprzętu oraz materiałów medycznych.
  • Współpraca z innymi oddziałami i działami szpitala w celu zapewnienia płynności procesów operacyjnych.
  • Udział w tworzeniu i aktualizowaniu dokumentacji medycznej oraz raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. pielęgniarstwo, zarządzanie w ochronie zdrowia lub pokrewne).
  • Doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym lub w zarządzaniu zespołami medycznymi.
  • Znajomość procedur medycznych, w tym zasad aseptyki i bezpieczeństwa pacjentów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, przywódcze oraz komunikacyjne.
  • Znajomość obsługi systemów informatycznych związanych z zarządzaniem blokiem operacyjnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

    Aplikacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@szpitalpoludniowy.pl z dopiskiem "Dyspozytor  Bloku Operacyjnego".

    Dołącz do naszego zespołu i wspólnie zadbajmy o najwyższe standardy opieki nad pacjentami!

Warszawski Szpital Południowy , Warszawa Ursynów

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748