Koordynator Biura Serwisu
  • Jaworze
Jaworze, Jaworze, Śląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja i nadzór nad pracą podległego serwisu na lokalizacji;
  • delegowanie zadań w celu usunięcia usterek i awarii;
  • nadzór i kontrola nad terminowością napraw;
  • redagowanie raportów o stanie sprzętu na lokalizacji (w j. angielskim);
  • monitorowanie i zgłaszanie zapotrzebowani;
  • bezpośredni kontakt z Klientem (w j. angielskim);
  • dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów;
  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi serwisowej;

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego – WARUNEK KONICZNY;
  • prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY;
  • doświadczenie w koordynacji prac;
  • praktyczna wiedza MS Excel;
  • wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • kartę MultiSport;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jaworze
  • Jaworze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532