Koordynator biura
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
7. 10. 2024

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone i słodkie przekąski, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkunastu krajów. W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu wykwalifikowanych pracowników.

Obowiązki:

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu
  • Bezpośrednie wsparcie dla Prezesa Zarządu
  • Organizacja podróży służbowych w kraju i za granicą
  • Planowanie i zarządzanie firmowymi wydarzeniami
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów w firmie
  • Tworzenie prezentacji i raportów
  • Administrowanie biurem, zarządzanie dokumentacją
  • Zamawianie materiałów biurowych
  • Zarządzanie korespondencją
  • Wsparcie operacyjne dla innych działów
  • Zarządzanie biurem

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (Administracja, ZZL, lub pokrewne)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu biurem lub pokrewnych rolach
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office i narzędzi biurowych
  • Gotowość do pracy
  • Umiejętność organizacji i zarządzania czasem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Pozytywne nastawienie, dyskrecja i lojalność
  • Umiejętność szybkiego reagowania i dostosowania do zmian
  • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Dostęp do szkoleń online na platformie DOLINEO
  • Udział w wydarzeniach integracyjnych
  • Wsparcie HR
  • Prywatna opieka medyczna LUXMED, karta multisport

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251