Koordynator BIM
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
12. 10. 2024

Poszukiwani:

  • Ambitni, kreatywni koordynatorzy BIM z doświadczeniem w projektach MEP lub chęci rozwijania się w tej roli.
  • Nie wymagamy uprawnień, cenimy wiedzę i doświadczenie.

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie 3D i tworzenie rysunków 2D.
  • Koordynacja systemów MEP w AutoCAD i Revit.
  • Produkcja i kontrola informacji BIM.
  • Ocena ryzyka projektowego i współpraca z zespołem projektowym.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • 2+ lata doświadczenia z Revit i w projektach HVAC.
  • Znajomość AutoCAD, MS Office, Navisworks.
  • Umiejętność pracy wg standardów BIM Level 2, znajomość BEP.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 45-65 PLN brutto (okres próbny 3 miesiące).
  • Wynagrodzenie miesięczne po okresie próbnym 7200 - 10400 PLN brutto.
  • Możliwość wprowadzania własnych rozwiązań.
  • Praca zdalna, z możliwością pracy w biurze we Wrocławiu.
  • Wyposażenie: Laptop Lenovo Legion 5, niezbędne licencje.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251