Koordynator BHP ds. Nadzoru nad Wykonawcami
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
SEITO
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Nadzór BHP nad Wykonawcami oraz współpraca w tym zakresie z Działem BHP i wyznaczonymi pracownikami Spółki
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń BHP wprowadzających dla nowych i doskonalących dla stałych Wykonawców, oraz osób Kontaktowych dla Wykonawców
  • Wsparcie Wykonawców przy opracowaniu dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi
  • Weryfikacja szkoleń, badań medycyny pracy i kwalifikacji Wykonawców oraz sprzętu wprowadzanego przez nich na teren firmy w ramach zleceń
  • Kontrola pracy Wykonawców w aspekcie przestrzegania przepisów i zasad BHP oraz wymagań wewnętrznych
  • Doraźne wystawianie Zezwoleń na prace niebezpieczne stosownie do  nadanych wewnętrznie uprawnień
  • Podejmowanie stosownych akcji w razie stwierdzenia nieprzestrzegania przez Wykonawców przepisów i zasad bhp.
  • Bieżący kontakt z Pracownikiem Spółki odpowiedzialnym za Wykonawcę oraz działem BHP w celu oceny bieżącej sytuacji i podejmowania stosownych działań
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i nadzór nad dokumentacją

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w służbie BHP min. 3 lata – w przemyśle (preferowany przemysł spożywczy), budownictwie, projekty inwestycyjne
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej (opcjonalnie)

Umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce
  • Doświadczenie w koordynowaniu i nadzorze z zakresu bhp pracy różnych brygad, wykonawców w tym samym miejscu
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Rozwinięte kompetencje w zakresie samodyscypliny w realizowaniu zadań, komunikatywności
  • Wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie adaptacyjne
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenie na życie

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370