Koordynator ds. Zarządzania Flotą i Bazą Ciężarową - rekrutacja online
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
HRK S.A.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest duża spółka, która w ramach swojej działalności prowadzi między innymi usługi logistyczne. Do ich siedziby zlokalizowane w województwie opolskim poszukujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Koordynator ds. Zarządzania Flotą i Bazą CiężarowąMiejsce pracy: Opole

Zakres zadań:

  • Zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych w zakresie procesów związanych między innymi z przeglądami technicznymi, serwisami, naprawami, wymianą opon, wyposażeniem samochodów, polisami ubezpieczeniowymi pojazdów, rozliczaniem zużycia paliwa, itp.
  • Dbanie i weryfikowanie wysokiej jakości usług świadczonych przez serwisy i warsztaty samochodowe, przy jednoczesnym pilnowaniu optymalizacji kosztów takich usług
  • Nadzór nad zespołem kierowców: pilnowanie czasu pracy, zarządzanie grafikami, zarządzanie dokumentacją pracowniczą, w tym dokumentacją niezbędną do naliczenia wynagrodzeń, prowadzenie szkoleń
  • Monitoring zapisów z tachografów
  • Udział w planowaniu transportów
  • Nadzór nas przestrzeganiem wszelkich niezbędnych procedur i standardów obowiązujących w firmie
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz dotyczących kosztów floty ciężarowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem flotą pojazdów – minimum 3 lata
  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym szczególnie Excela
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności efektywnego zarządzania kosztami/budżetem
  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących transportu i zagadnień z zakresu eksploatacji pojazdów

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną
  • Niezbędne szkolenia i kursy

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Specjalista ds. PR Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536