Koordynator → Rynek DACH
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy na budowach
  • Prowadzenie dokumentacji budowy według przyjętych procedur
  • Pilnowanie terminów pośrednich i końcowych
  • Koordynacja projektów
  • Praca na terenie Niemiec, Szwajcarii, Austrii

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku koordynatora
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min.B1)
  • Prawo jazdy (wymóg konieczny)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w budownictwie
  • Poszukiwane osoby z okolic Opola

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 8000 zł brutto
  • Zapewnione zakwaterowanie, transport na miejsce pracy oraz narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dokształcania w najlepszych ośrodkach szkoleniowych
  • Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy
  • Świadomość, że praca ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i rynku
  • Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny

Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:

664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 55446 9, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Augustyna Kośnego 3, 45-056 Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584