Kontroler w Dziale Kontroli Jakości
  • Białogard
Białogard, Białogard, zachodniopomorskie, Polska
Korpo
6. 8. 2024

Dołącz do czołowego producenta przekładni do wózków widłowych maszyn rolniczych i budowlanych. Zdobądź wiedzę i doświadczenie pracując na najnowocześniejszym parku maszynowym. Poznaj know-how stabilnej oraz nowoczesnej firmy produkcyjnej z niemieckim kapitałem. Jesteśmy spółką córka niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od niemal 30 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami. Zapraszamy na www.korpo.eu Znajdź nas na Facebooku i Instagramie KORPOjawor

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości detali dostarczanych wg szczegółowych planów kontroli, zwalnianie dostaw,
  • Nadzór procesu produkcyjnego, kontrola produkcji w toku oraz kontrola końcowa,
  • Raportowanie wszelkich niezgodności materiału/procesu, separacja wadliwych części,
  • Raportowanie wyników kontroli oraz rzetelne prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • Nadzór nad wyposażeniem do pomiarów,
  • Zgłaszanie usterek urządzeń swojemu bezpośredniemu przełożonemu.

Nasze wymagania

  • Szukamy osób:
  • • Ambitnych i poszukujących szans własnego rozwoju zawodowego
  • • Pracowitych, sumiennych, zaangażowanych
  • • Posiadających umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazne warunki pracy w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Dodatek w wysokości 7 zł brutto/godz. za pracę na II zmianie, 13 zł brutto/godz. za pracę na III zmianie,
  • Świadczenie z ZFŚS ( talony świąteczne, dofinansowanie do urlopu),
  • Kartę lunchową,
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE,
  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz,
  • Szkolenia,
  • Nowoczesny park maszynowy,
  • Odzież służbową spersonalizowaną.

  • Praca Białogard
  • Białogard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584