Kontroler stanów magazynowych (z UDT)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Silesian Voivodeship, Polska
Schenker sp z o.o.
2. 9. 2024

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker kształtujemy przyszłość logistyki. Nasz zespół to 76 000 profesjonalistów na całym świecie. Każda osoba jest kluczowa i ważna oraz kreuje naszą przyszłość. Oprócz osiągania celów zespołowo, stawiamy także na rozwój osobisty i odkrywanie Twojego indywidualnego potencjału. Jeśli chcesz rozpocząć karierę, która daje Ci możliwości oraz wyzwania dołącz do nas! Jesteśmy organizacją, która cały czas idzie do przodu. #whatMattersToYou

Zakres zadań:
  • Weryfikacja zgodności stanu fizycznego ze stanem systemowym,
  • Wyjaśnianie rozbieżności,
  • Obsługa systemu magazynowego,
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:
  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Excel,
  • Uprawnienia UDT,
  • Doświadczenie w pracy biurowej, szczególnie w branży logistycznej.

Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu zarządzania magazynem (WMS),
  • Znajomość zagadnień LEAN oraz umiejętności analityczne.

Oferujemy:
  • Miejsce pracy: ul. Inwestycyjna 7, 41-208, Sosnowiec,
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler Bielsko-Biała
  • Kontroler biletów Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544