Kontroler rynku
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Xella Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów dotyczących sprzedaży, przychodów, rabatów, zapłat zaliczkowych, marż, kosztów transportu.
  • Tworzenie analiz i raportów cenowych.
  • Analiza zmiennych.
  • Wsparcie procesów rocznych prognoz finansowych i budżetowania w zakresie sprzedaży, przychodów i cen.
  • Tworzenie cyklicznych i jednorazowych prezentacji.
  • Wsparcie zarządu w zadaniach kontrolnych.
  • Współpraca z zespołami kontrolingu (lokalnymi i międzynarodowymi), księgowością, menedżerami ds. wyników sprzedaży, łańcuchem dostaw, zarządzaniem sprzedaży i usług budowlanych, CFO, CEO.
  • Optymalizacja i automatyzacja raportowania.
  • Ulepszanie procesów, wsparcie standaryzacji w organizacji kontrolingu.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, finansów lub controllingu.
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w analizie biznesowej lub controlingu (raportowanie finansowe i zarządcze, zamknięcia miesiąca, planowanie budżetu i prognozowanie, analiza odchyleń).
  • Znajomość procesów finansowych w przemyśle oraz zrozumienie biznesowe stojące za danymi finansowymi.
  • Umiejętność obsługi Excela, PowerPointa, SAP.
  • Biegłość w języku angielskim - praca w międzynarodowym zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość SAP/SAP-BW.
  • Znajomość TM1 (Cognos).
  • Znajomość języka niemieckiego.

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej i renomowanej firmie.
  • Opiekę medyczną i kartę Benefit System.
  • Udział w interesujących projektach.
  • Dobrą atmosferę pracy i międzynarodowy zespół (praca w dziale kontrolingu grupy).

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648