Kontroler procesu produkcji i kooperacji
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
ELKOM TRADE SPÓŁKA AKCYJNA
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

- kontrola dostaw i surowców bazowych na wejściu w oparciu o dokumentację techniczną,

normy i Standard Jakości,

- kontrola półwyrobów i wyrobów gotowych w trakcie procesu produkcyjnego w oparciu

o dokumentację techniczną, normy i Standard Jakości (ocena wizualna oraz pomiary metrologiczne)

- wsparcie działu Technologiczno-Konstrukcyjnego przy ocenie pierwszego wzorca wyrobu

- rejestrowanie i raportowanie wyników kontroli

Wymagania stanowiska

- wykształcenie minimum średnie techniczne

- znajomość rysunku technicznego

- uprawnienia VT1 i VT2

- prawo jazdy kat. B

- asertywność

Oferujemy

- umowa o pracę

- możliwość rozwoju wspartą systemem szkoleniowym

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Pracownik produkcji Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714