Kontroler Operacyjny - rekrutacja online
  • Wałcz
Wałcz, Wałcz, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kontrolera Operacyjnego.

Kontroler OperacyjnyMiejsce pracy: Wałcz

Zadania:

  • Kalkulacja kosztów standardowych, standardowych cen sprzedaży, cykliczna aktualizacja cen standardowych w systemie ERP, aktualizacja indeksów produktów gotowych
  • Wprowadzanie receptur do systemu ERP na podstawie kart produktów
  • Wizualizacja raportów w Excelu i/lub Power BI
  • Sporządzanie kwerend do baz danych, oczyszczanie i transformacja danych, sporządzanie cyklicznych raportów sprzedaży, kosztów standardowych, odchyleń i marż
  • Współudział w przygotowywaniu rocznego budżetu
  • Analizowanie, kompilowanie i tworzenie nowych danych podstawowych (Master Data) w systemie ERP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w kontrolingu w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Znajomość zasad i procedur budżetowania w systemie kosztów standardowych
  • Znajomość zasad zleceniowego rachunku kosztów i/lub rachunku kosztów przy produkcji sprzężonej
  • Znajomość zasad analizy kosztów krańcowych, analizy odchyleń ilościowych i cenowych, ustalania kosztów jednostkowych produktów i planowania cen sprzedaży i marż pokrycia na poziomie produktów, klientów, obszarów sprzedaży, kanałów dystrybucji
  • Doświadczenie w zbieraniu, przetwarzaniu i prezentacji danych z wykorzystaniem Power Query dla Excela i Power BI (znajomość DAX pożądana)

Oferujemy:

  • Praca w systemie hybrydowym (3 dni stacjonarnie w siedzibie firmy, pozostała część zdalnie)
  • Umowa o pracę i niezbędne narzędzia do pracy
  • Rozwój zawodowy + pakiet szkoleń + pakiet dodatkowych benefitów
  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy
  • Pracę w organizacji będącej liderem w swojej branży

  • Praca Wałcz
  • Wałcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509