Kontroler Należności
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Aliplast Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Bieżąca kontrola należności
  • Ustalanie i kontrola kredytów kupieckich
  • Nadzorowanie realizacji nowych zamówień
  • Ustalanie harmonogramów spłat
  • Tworzenie nowych kont i administrowanie bazy odbiorców
  • Współpraca z kancelariami prawnymi w kraju i za granicą w celu egzekucji długów
  • Wyjaśnianie rozbieżności na saldach klienta

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy; - rzetelność, sumienność, konsekwencja w działaniu
  • Zdolność radzenia sobie ze stresem i presją czasu
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Odwaga w podejmowaniu rozsądnych decyzji
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, prawo
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Swoboda poruszania się w środowisku MS Windows z pakietem Office (Excel)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w firmie będącej jednym z liderów na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Pracowniczy program emerytalny (3,5% opłacane przez pracodawcę)
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Dofinansowanie pakietów medycznych

  • Praca Lublin
  • Kontroler Lublin
  • Kontroler jakości Lublin
  • Kontroler biletów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584