Kontroler/Kontrolerka jakości
  • Zdzieszowice
Zdzieszowice, Zdzieszowice, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Firma produkcyjna z Krapkowic poszukuje kontrolerów jakości.

Wynagrodzenie miesięczne, ok. 5300 zł brutto.

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Pamiętaj, że okazje mają to do siebie że lubią uciekać.

Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści "jakość" lub zadzwoń pod nr 725 300 308.

Oczekujemy

  • doświadczenie przy produkcji lub w kontroli jakości
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - tzw. szwedzkim

Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści "jakość" lub zadzwoń pod nr725 300 308.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie: do 5300 zł brutto miesięcznie (4300 zł brutto podstawy + 400 zł premii + 600 zł dodatku zmianowego)
  • benefity:bezpłatne korzystanie z siłowni i pływalni w Krapkowicach, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe, dodatki świąteczne
  • pakiet szkoleń wprowadzających, mentoring i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego

Zadania

  • praca linii produkcyjnej, częściowo siedząca
  • sprawdzanie poprawności wytworzonych produktów
  • układanie i organizowanie przestrzeni, sprzątanie na hali

  • Praca Zdzieszowice
  • Zdzieszowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045