Kontroler/ka Jakości
  • Szamotuły
Szamotuły, Szamotuły, wielkopolskie, Polska
ROLF Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola jakości wyrobów zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami oraz dokumentacją techniczną,
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów – zapewnienie standardów jakości,
  • Działania korygujące dotyczące kontroli procesu produkcji i wyrobu gotowego,
  • Obsługa reklamacji od klientów w obszarze działań korekcyjnych i prewencyjnych,
  • Współpraca przy doskonaleniu procesów (stabilizacja, poprawa jakości i efektywności),
  • Sprawdzanie narzędzi pomiarowych i prowadzenie ewidencji,
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego, metrologii, spawalnictwa,
  • Minimum roczne doświadczenie w kontrolowaniu jakości w zakładzie produkcyjnym,
  • Znajomości oprogramowania pracującego w środowisku CAD,
  • Znajomość programów Microsoft Office,
  • Podstawowa, pozwalająca na zaznajomienie z dokumentacją znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie miesięczne brutto 6700-8300 zł,
  • Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej z 20-letnim doświadczeniem,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Zgłoszenia kandydatów powinny zawierać:

• CV z opisem dotychczasowych osiągnięć zawodowych,

• List motywacyjny,

• Referencje.

Zgłoszenia opatrzone dopiskiem: KJ/RLF/10/2023, prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ .W aplikacji prosimy o zapisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

  • Praca Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749