Kontroler/ka jakości Dąbrowa- oferta od zaraz/Dzwoń!
  • Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Śląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
30. 8. 2024

W Dąbrowie Górniczej dołącz do nas w obszarze kontroli jakości zamków tel. 725-252-243

Opis stanowiska

  • kontrola wizualna komponentów składających się na zamek samochodowy
  • kontrola wyrobu gotowego- kontrola manualna

Wymagania:

  • mile widziany status ucznia/studenta
  • sumienność, zaangażowanie
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • wynagrodzenie ze stawką godzinową 28,20 zł brutto
  • system 3 zmianowym
  • dodatek nocny +20% (stawka 33,84 zł brutto/h)
  • dodatek weekendowy +50% (stawka 42,30 zł brutto/h)
  • dodatek frekwencyjny do 200 zł brutto
  • parking przy zakładzie, zaplecze socjalne
  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • grupowe ubezpieczenie, kartę Multisport, PPK
  • wgląd do przepracowanych godzin i grafików w telefonie dzięki aplikacji - Exact People GO
  • opieka dedykowanego koordynatora
  • zaliczki już po 2 miesięcznej współpracy, dzięki Exact Pay

Dogodny dojazd komunikacją miejską: Przystanki Tworzeń – Roździeńskiego / Przejazd Kolejowy- linie nr:

  • 84
  • 603
  • 604
  • 606
  • 609
  • 639
  • 644
  • Sosnowiec 808

Nie wymagamy doświadczenia - liczą się Twoje chęci

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler jakości Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler biletów Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045