Kontroler Jakości Wejścia
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola wejściowa dostarczanych elementów i produktów
  • Kontrola jakości zgodna z wymaganiami rysunku technicznego i specyfikacjami oraz planem kontroli
  • Raportowanie wyników kontroli / rejestrowanie niezgodności
  • Tworzenie raportów niezgodności
  • Selekcja (sortowanie) produktów wadliwych - niedopuszczanie ich do dalszego cyklu produkcyjnego.
  • Blokowanie fizyczne i systemowe niezgodnych części
  • Gromadzenie i przekazywanie informacji potrzebnych do zorganizowania wysyłek towarów reklamacyjnych

Nasze wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym interpretację specyfikacji technicznych i rysunków w j. angielskim
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

To oferujemy:

  • Możliwość wyboru między umową o pracę a B2B
  • Oferujemy kartę Multisport PLUS za jedyne 30 zł
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symboliczną 1 zł
  • Twoje rekomendacje mają wartość - możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie
  • W naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owoce
  • Ryczałt na paliwo
  • Pakiet relokacyjny
  • Program rekomendacji pracowników

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Gdańsk
  • Kontroler jakości Gdańsk
  • Kontroler Gdańsk
  • Kontroler biletów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567