Kontroler Jakości w Laboratorium Pomiarowym
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
"Norlys" sp. z o.o.
4. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontroli procesu produkcji oraz wyrobów.
  • Wzorcowaniu i nadzorowaniu sprzętu kontrolno pomiarowego.
  • Obsługa maszyn: WMP CNC, konturograf, profilometr, mikroskop, Rentgen
  • Raportowanie i analiza wyników jakościowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi pomiarowych i zagadnień jakościowych.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji.
  • Gotowość do podjęcie pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Doświadczenie; Praca w dziale jakości lub produkcji.
  • Wykształcenie: Wyższe techniczne.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.

  • Praca Nowy Sącz
  • Kontroler jakości Nowy Sącz
  • Kontroler Nowy Sącz
  • Kontroler biletów Nowy Sącz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Nowy Sącz
  • Doradca podatkowy w Polsce Nowy Sącz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584