Kontroler jakości/Technolog
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Spółdzielnia "Pokój"
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku technologa żywności
  • doświadczenie przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów
  • znajomość aktualnego prawa żywnościowego
  • znajomość tematyki bezpieczeństwa żywności w tym wymagań systemu HACCP i innych systemów jakości związanych z branżą spożywczą
  • znajomość języka angielskiego
  • obsługa pakietu MS Office

WYMAGANIA:
  • opracowywanie receptur nowych produktów spożywczych
  • opracowywanie procesów technologicznych wraz z doborem surowców, materiałów opakowaniowych, parametrów procesu i parku maszynowego
  • przeprowadzanie prób technologicznych
  • opracowywanie etykiet nowych produktów (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa)
  • opracowywanie dokumentacji HACCP (specyfikacje, instrukcje) dla nowych produktów spożywczych

OFERUJEMY:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o przyjaznej atmosferze oraz stabilnej i ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Technolog Bielsko-Biała
  • Kontroler Bielsko-Biała
  • Technolog żywności Bielsko-Biała
  • Kontroler biletów Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544