Kontroler jakości produktu - produkcja medyczna.
  • Szczecin
kontroler jakości produktu - produkcja medyczna.
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Dla Firmy pracującej w sektorze medycznym, z lokalizacją w Dąbiu, otwieram rekrutację i poszukuję - kontrolerów jakości.

potrafisz posługiwać się podstawowymi narzędziami pomiarowymi i znasz rysunek techniczny

posiadasz zdolności szybkiej oceny, jesteś spostrzegawczy, cierpliwy to ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Zaaplikuj, zadzwoń, napisz sms 601 390 883- wybierz wygodną formę kontaktu dla siebie

Oczekujemy

  • umiejętnego posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • analitycznego myślenia, przywiązywania wagi do szczegółów,
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • systematyczności oraz dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • system pracy 3 zmianowy:poniedziałek - piątek
  • wynagrodzenie 5565 brutto + kodeksowy dodatek nocny
  • premia uznaniowa 10% po okresie próbnym
  • premie świąteczne
  • benefity (karta sportowa, pakiet medyczny)
  • dofinansowanie do integracji zespołowych
  • transport pracowniczy - DARMOWY - ZAPEWNIAMY

Zadania

  • przeprowadzanie pomiarów i oceny jakościowej produkowanych części
  • raportowanie wyników kontroli
  • analiza, monitorowanie wyników jakościowych
  • przygotowywanie niezbędnych instrukcji, prowadzenie dokumentacji,
  • współpraca ze wszystkimi działami

  • Praca Szczecin
  • Kontroler jakości Szczecin
  • Kontroler Szczecin
  • Analityk medyczny Szczecin
  • Kontroler biletów Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648