Kontroler jakości produkcji
  • Gdynia
kontroler jakości produkcji
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
L.M. Group Poland
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko: kontroler jakości produkcji.

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • odbiór jakościowy produkcji zgodnie z wytycznymi
  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie
  • wspiera produkcje w optymalizacji produkcji
  • obsługa maszyn CMM
  • Badanie jakościowe każdego elementu

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi pomiarowych
  • doświadczenie w pracy z maszyną CMM - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy jako kontroler jakości - mile widziane

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity

  • Praca Gdynia
  • Kontroler jakości Gdynia
  • Kontroler Gdynia
  • Kontroler biletów Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075