Kontroler jakości produkcji
  • Lębork
kontroler jakości produkcji
Lębork, Lębork, pomorskie, Polska
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Lębork
Pracodawca
Dodano
22.03.2024
Numer referencyjny
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Obowiązki

  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • odbiór jakościowy produkcji zgodnie z wytycznymi
  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie
  • wspiera produkcje w optymalizacji produkcji
  • obsługa maszyn CMM
  • Badanie jakościowe każdego elementu

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi pomiarowych
  • doświadczenie w pracy z maszyną CMM - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy jako kontroler jakości - mile widziane

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko: kontroler jakości produkcji.

  • Praca Lębork
  • Pracownik produkcji Lębork
  • Lębork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782