Kontroler jakości produkcji
  • Bożepole Wielkie
pomorskie, Bożepole Wielkie, Pomorskie, Polska
DELLNER BUBENZER POLAND sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Jakościowy odbiór detali z produkcji
  • Jakościowy odbiór dostaw zgodnie z certyfikatami materiałowymi i wymiarami
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie
  • Wspieranie działu produkcji w optymalizacji procesów

WYMAGANIA:
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość obsługi maszyn CMM (np.Wenzel)
  • Mile widziane posiadanie uprawnień z zakresu badań MT

OFERUJEMY:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie merytoryczne przełożonego i zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system nagród
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie

  • Praca pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377